Facebook, Instagra i WhatsApp mají výpadek

Pokud dnes máte problémy s připojením sociálním a komunikačním sítím Facebook, Instagram nebo WhatsApp tak věřte, že problém není na vaší straně. Společnost se potýká s neobvykle rozsáhlým výpadkem služeb služeb, který zasáhnul téměř celý svět (Evropa, USA i Asie).

Příčina výpadku služeb není v době vydání tohoto článku zcela jasná, ale dle služby Down Detector víme, že kompilace začaly kolem jedné hodiny. Postiženi tímto výpadkem jsou uživatelé webových i mobilních aplikací. Naposledy společnost postihnul podobný výpadek před měsícem, ale v historii jmenovaných služeb bylo výpadků více.

Aktualizace stavu

Facebook, Instagram i komunikační služba WhatsApp je v provozu. Společnost k výpadku uvedla „Problém se serverovou konfigurací lidem zkomplikoval přístup k našim aplikacím a službám. Jsme na 100 procent zpátky a funkční a omlouváme se za jakékoli potíže.“.

← zpět na výpis příspěvků

Témata příspěvku: facebook výpadek, instagram výpadek, whatsapp výpadek, sociální služby, sociální sítě, výpadek služeb, nedostupnost služby, celosvětový výpadek, mobilní aplikace, webová aplikace, konec světa